Відгуки (143)
Спробували молочну кашу Gerber «Вівсяно-пшенична Банан-Манго» і залишилися дуже задоволені. Каша має приємний фруктовий аромат і ніжний смак, який сподобався дитині з першої ложки. Поєднання банана та манго робить смак цікавим і природно солодким. Каша легко готується, швидко розчиняється та має однорідну консистенцію без грудочок. Малюк їсть її із задоволенням,
Із усіх каш виробника гербер, ця кашка найбільш сподобалась дитині. Має гарний склад, без зайвих шкідливих домішок. Має приємний аромат.
Дитині каша дуже подобається, смачна, Гарне поєднання злаеків і фруктів, приємний запах. Ще плюс не виклиає ні алергії, ні проблем з животиком.
Смачна.
Дитині дуже сподобалась дана каша. Структура однорідна, не збивається грудочками. Має приємний ніжний аромат, трішки солодкуватий ніби ванільний. Готувати потрібно чітко по інструкції, тоді вийде ідеальна текстура. Дитина гарно відреагувала. Проблем з животиком чи алергії не було
Сину сподобались вівсяно-пшеничні кашки Гербер, брали три смаки (морква яблуко, банан кіноа і банан манго). Замовляли вже не один раз, дуже смачні. Легка в приготуванні, ніяких грудочок. Класна консистенція, ніжна текстура. Подобається, що каша як дрібні гранулки, а не як мука. Легко солоденька за рахунок фруктових наповнювачів.

Гарний сервіс швидко зібрали замовлення каші дитячі топ) Смак приємний, дитині подобається
Хотіли спробувати цю кашу через фруктовий смак і перевірену марку. Каші Gerber зазвичай добре засвоюються, швидко готуються та подобаються дітям.
Ніжна каша з приємним фруктовим післясмаком. Банан і манго добре поєднуються, консистенція однорідна. Легко готується та добре засвоюється.
Мій син із задоволенням їсть цю кашу — для мене це вже великий плюс. Вона дуже добре розмішується, без грудочок, консистенція виходить рівна й приємна. На смак — дійсно смачна, дитині подобається. Окремо хочу відзначити, що в складі немає доданого цукру, для мене це важливо.
Ніжна каша з приємним фруктовим післясмаком. Банан і манго добре поєднуються, консистенція однорідна. Легко готується та добре засвоюється.
Ароматна, з легким манговим присмаком. Малюк їсть добре, не викликає алергії чи дискомфорту в животику
Каша з хорошим складом без цукру
Дуже легка у приготуванні, немає грудочок, цікавий смак.
Каша чудово смакує моїй дитині, а я впевнена у якості,бо Gerber - найкращі кашки по поживності і складу
Дуже подобається всі каші від гербер, особливо ця, дитина їсть з початку прикрому, і тільки їх інші не подобається, легко та швидко готується немає грудочок, можна брати собою в подорож
Мені подобається легкістю у використанні. Також доволі цікавий смак манго . Я його не зустрічала раніше Не викликає звикання. При необхідності достатньо просто налити кип'яченої теплої води , пару хвилин і кашка готава , і просто можна їсти Дійсно все просто. Рекомендую це також
Дуже смачна каша для прикорму дитинки. Дитинка їсть з задоволенням. Смачна, навіть трошки солоденька😊
Кращої альтернативи немає. Дуже зручно для сніданку. Каша + фруктове пюре 😋. Навіть, коли холоне не втрачає консистенцію й смак. Найюлюбленіша зі смаком манго, можна дати в прикуску й свіженьке 🥭
Подобаються каші цього виробника. Конкретно цей смак фаворит доні, бо навіть якщо взагалі нічого не хотіла їсти, ця каша заходила на ура. Палочка-виручалочка для сніданків))
Каша душе приємна на смак, гарно розчинюється навіть в прохолодній воді, що робить її дуже зручним перекусом. Дуже подобається і моїй дитині і мені :)
Якісна дитяча каша з приємним смаком і зручним приготуванням. Добре розчиняється, містить важливі вітаміни та мінерали, без зайвих добавок.
Гарна каша, дитина їсть залюбки
Користуємось кашою досить часто, особливо на сніданок. Влаштовує консистенція, і не густа, і не зарідка. Та і досить різноманітний вибір смаків, є з чого обрати. Дитина смакує із задоволенням.
Каша м’яка на смак, не надто солодка, що важливо для дитячого харчування. Легко змішується з водою, без грудочок. Дитина засвоює добре, ніяких проблем із животиком.
Приємний фруктовий смак банану та манго, хороша ціна, беремо на сніданок, наш фаворит в кашах
Смачна і корисна каша Тут завжди можна купити її за гарною знижкою!
Це наша улюблена каша, малюк їсть із задоволенням. Швидко, зручно і корисно! Легко і швидко готується, дуже смачна та ще й вітамінізована. Теж важливо, що немає доданого цукру і солі. Упакована герметична. Все чудово, шкода тільки, що ціна постійно піднімається(
Каша приємна на смак, не містить солі та цукру. Зручна у приготуванні. Під час приготування не утворює грудочок. Смак дуже подобається нашій крихітці.
Каша приємна на смак, не містить солі та цукру. Зручна у приготуванні. Під час приготування не утворює грудочок. Смак дуже подобається нашій крихітці.
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00