Відгуки (7)
користуюся пінкою після гідрофільної олії змити залишки макіяжу, дуже приємне відчуття після, але макіяж вже майже розчинений, не можу сказати чи змиває туш. Зранку також приємно нею вмитися, не стягує шкіру
Пінка гарно очищує шкіру від забруднень та залишків макіяжу, не стягує, має приємний не надто виражений аромат. Доволі економна - одного натиску вистачає для вмивання сповна.
Пінка приємно здивувала. Легкий аромат, зручна у використанні. Також дуже економна. Результат застосування - відмінне очищення без пересушування, шкіра приємна на дотик. Тривале відчуття свіжості і чудова база для подальшого догляду.
Пінка має легку структуру, при цьому не треба багато засобу. Чудово очищує, видаляє залишки косметики (навіть водостійку туш для вій). Шкіра після вмивання зволожена, без стягнутості. Дуже задоволена товаром!
Я пробувала багато засобів для вмивання, але ця пінка це знахідна Вона ідеально очищує обличчя, зволожує та не сушить і не стягує шкіру І ціна на неї дуже приємна
Гарна пінка. Дуже добре очищує та зволожує обличчя, не залишає відчуття сухості та стягнутості шкіри
Вирішила спробувати цю сироватку разом з кремом, бо вже сил немає з цими акне( Так вона прибрала майже всі прищечки за місяць! Користуюсь вже 2 місяць і результат ще краще. Рекомендую!!
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00