прекрасний коньяк, який не тільки має гарний вигляд і чудово підійде для подарунку, але і смакує шикарно. Пілся нього не болить голова, а сам смак не просто свідчить про те, що це міцний алкоголь, але і відчувається присутність легких ноток цитрусових . Цей напій прекрасно підійде для жінок, адже п'ється легко. Брала на подарунок, отримувачі були задоволені і ми в компанії відразу і продегустували напій, смачний.
Здивувала легкість у ковтку, можливо був дещо захолодний, але пється приємно, без гіркоти. Аромат не чіткий є легкі нотки квітів і спецій, а от в смаку відчутний марципановий присмак, солодкуватий, без дубильності, без грона. Це трошки напружує, мигдаль переважає. Хто любить сильно вираженні смаки- сподобається. Гарно пється в прикуску з солоним сиром. 4*
Вибирала наосліп, по ціні, й не прогадала, приємно пити, не дмухає спиртом та досить ароматний , приємне співвідношення ціна - якість, а уж про букет відгук лишаю чоловікам . Тільки обережно відкривайте, яскрава золота пімпочка відпала на другому відкриванні. Раджу спробувати коньяк може у вас буде інакше враження.