Заказала вперше з великою знижкою. Пончики мають дуже різноманітний склад, присутній аромат сіна та календулы. Кролик одразу зацікавився. Використовує скоріш для сточування зубів, час від часу підходить і не заспокоївся поки не розгриз. Одного пончика вистачило на добу. Це корисна смакова забавка для гризунів.
Заказала вперше з великою знижкою. Пончики мають дуже різноманітний склад, присутній аромат календулы. Кролик одразу зацікавився. Використовує скоріш для сточування зубів, час від часу підходить і не заспокоївся поки не розгриз. Одного пончика вистачило на добу. Це корисна смакова забавка для гризунів.
Купила для кролика вперше. В середині 2 пакетики по 6 паличок, на вигляд як сіно запресоване. Проте кролю дуже сподобалися, аж труситься, хоча ніякого яскравого аромату не мають. Видаю по одній на ніч, згризає одразу. Ще одна перевага: немає мусору як від колосків. Буду ще замовляти з іншим смаком.
Якось була впевнена, що ці смаклики для гризунів не потрібні, адже ж зерносуміш у раціоні, ось і все, а потім нам вет порадив саме такі брати, щоб зуби сточувати. Просто треба дивитись щоб зернно було норм. У Special One - там чудовий склад. Та й кріпляться вони на яєчну суміш. Все по ділу.
12 паличок, аромат м"яти для людини майже невідчутний, проте кролик їсть з задоволенням, одразу розпізнає. Радує, що це вітчизняний виробник. Відносно імпортних аналогів невисока ціна. Корисний продукт, видаю по одній на ніч до основного раціону. Будемо ще замовляти з іншими смаками.
В середині 3 "пончики" діаметром 5см. По складу як запресоване сіно з додаванням усіляких смаколиків, зверху обсипані теж смаколиками. Положила пончик у миску з основним кормом. Кролик одразу зацікавився, проте їв його пару днів, час від часу зуби точить, і смачно мабуть, і корисно.
Всі продукти Special One дуже гарної якості але середнього цінового сегменту. Є варіанти дешевші і трошки гірші по якості, є і на багато дорожчі (імпортні) і якість там не сказала б що дуже вища. Тому за свої гроші - дуже гарний варіант, кролик їсть з великим задоволенням!
Завдяки буряку вони мають насичений темний колір, а шматочки сушеного яблука додають природної солодкості, яка так подобається гризунам. Запах дуже приємний — пахне сушеними фруктами та якісним сіном. Мій пухнастик з'їдає такий снек до останньої крихти.
В мене два хом'яка, і мені дуже весело спостерігати, як вони вигризають смаколики з паличок. Я купую їм це ласощі частенько. Вони коштують недорого, але приносять стільки радості моїм пухнастикам. А ще мені дуже подобається якість Special One.