Машинка чудова за свої гроші. Зроблена охайно, детальна, якісна. Вона інерційна, відкриваються двері, власне це всі її "вміння", але в цій ціновій категорії того достатньо. А головна її перевага, те що вона один в один схожа на машинку, яку ми з сином намалювали у "листі Св. Миколаю" (але це звісно наш особистий плюс))))
Це наша найперша машинка Bruder, тепер маємо ще дві. Бо це любов з першого дотику. Дуже якісна модель, все настільки детально, що й самій цікаво гратися. Двері, капот, дах - все зйомне, навіть крісла. Велосипедиста можна гарно посадити за кермо машини, а велосипед розмістити ззаду. Всі в захваті від покупки, 10/10