Настоянки, бальзами, біттери 31-35,9%

12 товарів
Категорії
Настоянки, бальзами, біттери
    • Акції(12)
    • Мегарозпродаж(6)
    • Хітау(3)
    • Готовий до відправки(12)
    • Galicia Distillery(1)
    • Herbal Park(1)
    • Herbberry(2)
    • Khan Sayat(1)
    • Mozart(2)
    • Peychaud's(1)
    • Алхімік(2)
    • Шинок(2)
    • Бальзам(6)
    • Біттер(1)
    • Настоянка(5)
    • Коріандр(2)
    • Трави(9)
    • Фрукти(2)
    • Чорна смородина(1)
    • Яблуко(1)
    • Ягоди(2)
    • Ялівець(2)
    • До 10,9%(12)
    • 11-20,9%(22)
    • 21-25,9%(14)
    • 26-30,9%(8)
    • 31-35,9%(12)
    • 36-40,9%(72)
    • 41-45,9%(7)
    • 66-70,9%(3)
    • Безалкогольні(5)
    • До 50 мл(1)
    • 51 - 150 мл(1)
    • 151 - 250 мл(2)
    • 251 мл - 0,5 л(7)
    • 0,51 - 0,75 л(1)
    • Скло(12)
    • Міні-пляшечки(1)
    • Австрія(2)
    • Латвія(1)
    • США(1)
    • Україна(8)
    • В наявності(12)
    Популярні відгуки
    Богдан
    09.09.25

    Бальзам "Алхімік" – це цікавий та незвичайний напій з дуже складним та багатогранним смаком. В його основі лежить багатий букет трав, коріння та спецій, що створює характерний гіркувато-солодкий смак. Напій має зігріваючий ефект, а його аромат дуже насичений та концентрований. Це не той алкоголь, який п'ють склянками; його краще вживати в невеликих кількостях як дигестив після їжі, або додавати по чайній ложці в гарячий чай чи каву для аромату та тонусу, особливо в холодну пору року. Смак специфічний, на любителя, але якість та складність напою заслуговують на увагу. Смакові властивості - це індивідуальність, тому він у кожного свій.

    Переваги: Татові сподобався

    Костянтин
    28.05.25

    Дизайн пляшки достойний: красива форма, виразна етикетка, товсте скляне дно. Бальзам темно - бурштинового кольору, на стінках чарки залишає характерні "дамські ніжки", аромат складний - трави, спеції , але приємний і свіжий. За смаком нагадує своїх "двоюрідних братів", але я б його ні з чим іншим вже не сплутав. Не надміру солодкий, має легку гірчинку, спирту 37 % і це приємно - п'ється легко. Багато його не вип'єш, тому що смак/аромат насичені , на короткі посиденьки за чаєм/кавою і солодким - як знайшовся. Вживали в чистому вигляді, думаю і в складі коктейлів буде не зле - треба експериментувати. Рекомендую.

    Переваги: Якісний продукт за помірну ціну

    Недоліки: не знайшов

    Олег
    09.10.24

    Я пробував Jagermeister Scharf Spiced Ginger, і це щось нове! Якщо звичайний Jagermeister здається важким, то ця версія легша і набагато гостріша. Імбир відчувається дуже сильно, а післясмак залишає приємне тепло. Коли п’єш охолодженим, смак м’якший, але все одно яскравий і зігріваючий. Алкоголю тут менше, ніж у класичному (33%), тому він п’ється легше. Цей варіант ідеально підходить для тих, хто любить напої з гостринкою. Я пробував його і просто так, і в коктейлях — в обох випадках відмінний! Якщо шукаєте щось незвичне з прянощами, Jagermeister Scharf — те, що варто спробувати.

    Переваги: Яскравий імбирний смак — одразу відчувається, підійде любителям гострого. Менший вміст алкоголю — легший варіант для тих, кому класичний Jagermeister здається міцним. Добре п’ється охолодженим — ідеальний смак саме з морозилки. Підходить для коктейлів — можна робити різні мікси.

    Недоліки: Може здатися занадто гострим — якщо не любите імбир, може не сподобатися. Трохи специфічний смак — не кожному зайде така гострота.

    Артьом
    13.01.25

    Спочатку постійно порівнював його з солодким Єгермайстом, тому відчував тільки "гіркоту", але з часом, не за один день, зрозумів, що це самобутній, український, характерний напій. На запах це клюква і коньячні нотки, на смак — полуниці та клюква. Справді смачно, в міру гірке, в міру кисле. Можу рекомендувати. З коктейлів можу порадити усі в яких є Єгермайстер, просто замініть його на бальзам, крім тих, де є тонік, бо це вже аж занадто кисло і гірко. Єдина рекомендація: пийте залпом. Мені подобається Єгер "смакувати", пити потроху, але цей бальзам явно не підходить для цього.

    Переваги: Ціна, смак, доступність, універсальність в коктейлях.

    Недоліки: Для мене загіркий.

    Костянтин
    22.10.24

    Дуже цікавий реліз з огляду на те, що в нашому регіоні рідко зустрінеш якесь інше видання окрім звичайного егермейстера. Дуже імбирний, але прийнятно - навіть наприклад для не любителів імбиру, яким є і я, дуже приємно балансує на межі надмірності яскравості смаку і гостроти імбиру. Дуже приємний і довгий післясмак. Так само виявилося, що до пляшки прикріплений шот у подарунок – приємний бонус, бо на сайті не прописано про це і на фото просто пляшка. Сподіваюся інші цінителі єгермейстера також оцінять цей реліз.

    Переваги: Новинка та менш алкоголю

    Недоліки: Відсутність

    Виталий
    10.03.26

    Он лучше чем Егермейстер! Приятно удивлен. Дегустировали вместе оба ликера, и однозначно Leib Моцарт победил. Он не такой сладкий как Егерь, соответственно менее приторный. Но более богатый аромат и главное вкус. В Егере ещё доминирует "аптечный" привкус (это лакрица, по моему), а здесь все компоненты не навязчивые, но хорошо сбалансированы. Угадать какие ботаниклы сложно, но это и хорошо, в этом и смысл богатого букета. Кстати, и в коктейле с Тоником или Швепсом - этот ликер/битер тоже лучше.

    Наталія
    07.02.25

    Бальзам дуже приємний - мабуть, завдяки майстерному поєднанню в одному напої трав і ягід. Чорна смородина робить цей напій досконалим. Спочатку відчувається чорна смородина, а потім - смаки і аромати різних трав. Чудово підходить до кави. Чоловіки наливали чарочку бальзаму в пляшку горілки - теж чудово. Думаю, що цим бальзамом буде добре полити морозиво, але перевірятиму тільки в теплу пору року. Окрім іншого, пляшка дуже вишукана, тому це ще може бути й непоганим подарунком.

    Переваги: Бальзам дуже смачний. Оформлення вишукане.

    Недоліки: Недоліків немає

    Роман
    30.04.24

    Придбаваю даний товар з метою посмакувати напій перед тим як придбати пляшку більшого об'єму. Напій дійсно на високому рівні. Чудово смакує охолодженим відчувається цитрусовий відтінок під час споживання, смак трав не перебиває інших ноток у напої. Рекомендую усім поціновувачам напоїв на трав'яній основі та охочих спробувати щось оригінальне та якІсне. Смакує в чистому вигляді, охолодженим. Можна не перестрахуватися та придбавати пляшку більшого об'єму.

    Переваги: Розмір пляшечки, ціна, можливість продегустувати напій перед купівлею пляшки більшої ємності.

    Недоліки: Немає

    Артем
    12.10.25

    Уже з першого ковтка відчувається справжня смородина, не штучна, а така, наче тільки з куща зібрана. Смак насичений, багатошаровий — спочатку ягідна свіжість, потім легкий трав’яний післясмак із натяком на прянощі. Дуже сподобалося, що напій натуральний, без хімії, і водночас має приємну м’якість, незважаючи на міцність. З тоніком виходить вишуканий коктейль, який не поступається закордонним аналогам.

    Переваги: підходить як у чистому вигляді, так і для міксів

    0 800 75 83 68

    Безкоштовно з будь-яких номерів

    0 44 355 83 68

    Дзвінки згідно тарифів вашого оператора

    Слідкуйте за нами:

    Ми приймаємо:

    Встановлюйте наш додаток
    appstoregoogleplay

    © Інтернет-магазин MAUDAU 2026