Звичайнісінький lager від литовських броварів. Не можу сказати що сильно смачний, але на раз спробувати можна. Правда ціна трішки як на мене величенька, по акції беріть. Запах не викликає емоцій, смак також звичайний, столове пиво одним словом, не більше. Пляшка робить своє діло, практична, очі купують скоріше саму пляшку, а смак не викликає задоволення.
легке нефільтроване світле пиво з приємним солодовим смаком і делікатною хмільною гірчинкою. Природна мутність додає йому характеру, а збалансована міцність робить його легко пивним і освіжаючим. Ідеально для відпочинку в компанії або спокійного вечора вдома.