Перше що треба розуміти, цим напоєм замінити за смаком звичайний Морган не вийде. Пити в "чистому" вигляді його огидно, потрібно мішати. Запах та смак просто діаметрально протилежні алкогольному. За смаком він більш схожий на Morgan Dark або Carta Negra, дуже сильно трав'янистий. Мені таке подобається, тому я не був розчарований, але якщо хочеться такого ж смаку як у звичайного пряного, це не сюди.
Непоганий безалкогольний ром, класно смакує в складі Куба Лібре, але якщо просто з льодом та колою (без лайма), то мені видався засолодким.
Загалом, непогана альтернатива алкоголю, буду пробувати замішувати його в інші коктейлі.
До речі, через його солодкість, можна додавати до морозива
Має приємний пряний аромат із нотами ванілі та карамелі, який добре відтворює стиль класичного пряного рому. Смак м’який, солодкуватий, більше розкривається в міксах або з льодом, ніж у чистому вигляді.
Переваги: Цікавий пряний профіль без алкоголю, зручний для коктейлів і альтернативного споживання.
Недоліки: Смак може здаватися трохи «пласким» або надто солодким у порівнянні з алкогольним аналогом.
Для тих хто не може вживати алкогольні напої за станом здоров'я гарна альтернатива. Дає відчуття нормальності, наче не відрізняєшься від компанії. Добре смакує в коктелях. Чистий такий не смачний.
Переваги: Гарна альтернатива напоїв для тих хто не вживає алкоголь.
Цікавий досвід. Гарно підібрані ароматизатори, в посмаку відчувається домінуюча кислинка, яку не очікуєш. Якщо використовувати, як добавку до кави/морозива - то навіть дуже класна опція.