Преимуществом явлется отутствие сахара в составе. Вкус кофе практически отсутствует, ожидала более яркого и насыщенного. Сам шоколад на 3.5 балла, насыщенного и глубокого шоколадного вкуса и присущей черному шоколаду горчинки не обнаружено. Думаю, производитель погорячился в названии данного шоколада горьким, так как содержание какао продукта явно не велико.
Переваги: Без сахара
Недоліки: Нет глубокого и насыщенного вкуса черного шоколада
Білий шоколад Torras з чаєм матча без цукру має незвичний, але приємний смак. Він не нудотно солодкий, відчувається легка гірчинка матчі, яка добре балансує білий шоколад. Консистенція ніжна, добре тане в роті. Гарний варіант для тих, хто хоче щось солодке, але без цукру і з більш цікавим смаком.
Якість дуже гарна. Текстура і насичений смак, відчувається саме перець, але дуже солодкий як на мене. Я люблю, коли якщо це гіркий шоколад, то він гіркий. Але це справа смаку. Тобто підійде тим, хто любить чорний шоколад, але трохи солодшій, ніж він є завжди.
Дуже якісний продукт.Використовую в дієтичному харчуванні для діабетика 2 типу.
Має дуже гарний поєднання смаку апельсину з темним шоколадом, корисні калорії, добре смакую до кави чи просто як перекус.
За ціною Маудау рекомендую!
Люблю цей шоколад - без цукру, 95% справжнього чорного какао високої якості - смак чудовий, гірчинка присутня, але він не кислий - що радує окремо. Ніжний, поступово тане, має приємний післясмак. І він найкращий за таку ціну.
Класний шоколад. НУ а апельсин це безпройграшний варіант до шоколадної гірчинки. НУ а шматочки, як бонус до текстури. Читав, що багато продуктів з таким підсолоджувачем краще за раз не вживати. Але міру потрібно мати у всьому.
Мені подобається цей шоколад. Але він на "любителя" білого шоколаду. На смак дуже солодкий (як і весь білий шоколад), хоча не містить цукор. Відчуваються нотки ківі. Прийшов в іншому упакуванні, обгортка стала білою.
Хороший шоколад, главное, что без сахара, можно съедать его больше чем обычного шоколада и не бояться за здоровье. Шоколадка из молочного шоколада с добавлением миндаля и его не мало, что делает продукт еще вкуснее
Від чорного шоколаду з цукром по смаку не відрізняється. Придумала собі, що це буде прям бананова начинка, але ні, це шоколадка з невеликою кількістю крупинок сушеного банану та ароматом банану. Загалом смачно)
Переваги: Без цукру, смачна, не бачила в магазинах шоколаду з бананом