Маленька версія класичної солоної соломки від БКК ідеальний формат «на раз» або в дорогу.. Смак солі збалансований не надто солоно, але відчутно. Чистий борошняний смак без зайвих добавок і ароматизаторів.60 г дуже зручна маленька пачка. Легко кинути в сумку, рюкзак чи бардачок авто. Вистачає на один-два чаювання або щоб швидко заглушити бажання чогось хрумкого.
Ця соломка дуже смачна. Вона хрустка й в міру солона. Як перекус те, що треба. Однак, маю зазначити, що містить в складі пальмову олію: можливо, комусь це важливо. Соломка конкурента Київхліб також, до речі, на маргарині з пальмової олії. Знижувати оцінку за це не буду, бо це вибір кожного, а загалом соломка смачна.
Соломка яка покрита великою кількістю шоколаду.
Шоколад віддає гірчинкою ,але на смак не поганий. Брала 1 пачку щоб спробувати.
Звичайно від дорожчих соломок у шоколаді смак відчутно інший ,але досить гідна заміна.
Сама соломка не дуже хрумка. По кількості в пачці не багато
Соломка в глазурі - це щось незвичне та нове. Шоколад на смак непоганний, а от до соломки питання. Її дуже сильно відчуваю, а хотілось би більше балансу у смаку. Але за таку ціну на перекус вважаю гарним варіантом, можна добре перекусити соломкою та ще й з шоколадом
Не полюбляю солодке, але сподобалась упаковка та і ціна була приваблива, на перекус сподобалося дуже відчувається ягода та і шоколад непоганий але й запах хімії невеликий теж чутно, взагалі буду брати ще, єдиний не достаток швидко закінчується)
Соломка свіжа та хрумка. Солі в міру — не пересолена. Добре підходить як перекус до фільму або як доповнення до чаю/кави. Зручно, що фасована — можна брати частинами або на компанію.
Переваги: Хрумка текстура.
Не надто солона — комфортно смакувати.
Зручно брати з собою, фасована упаковка.
Підійде як закуска до напоїв.
Недоліки: Можливо, не дуже насичений смак для деяких.
Трохи звичайний продукт без «вау» ефекту.
Смачні та хрусткі палички.Соломка звичайна на смак, в шоколаду є свої недолікі, відчувається присмак лешевої сировини, але за свої кошти в цілому ок, як альтернатива дорогим pocky
Соломка добре підсмажена та хрумка,помірно солодка,пачечка на половину більша ніж у конкурентів(60 грам проти 40 грам у інших)Добре на перекус або "похрумтіти"))