Соломка - Вага: 60 г

4 товари
  • Акції(4)
  • Оплата Нацкешбек(2)
  • Готовий до відправки(4)
  • KBV(2)
  • Київ БКК(2)
  • Солодка(3)
  • Солона(1)
  • Шоколад(1)
  • Полуниця(1)
  • 40 г(5)
  • 60 г(4)
  • 75 г (3)
  • 80 г(3)
  • 100 г(2)
  • 125 г(1)
  • 200 г(2)
  • 230 г(1)
  • 400 г(1)
  • Поліпропіленова(2)
  • Поліетиленова(2)
  • Україна(4)
  • В наявності(4)
Популярні відгуки
Валерія
13.05.26

Маленька версія класичної солоної соломки від БКК ідеальний формат «на раз» або в дорогу.. Смак солі збалансований не надто солоно, але відчутно. Чистий борошняний смак без зайвих добавок і ароматизаторів.60 г дуже зручна маленька пачка. Легко кинути в сумку, рюкзак чи бардачок авто. Вистачає на один-два чаювання або щоб швидко заглушити бажання чогось хрумкого.

Переваги: Зручний компактний розмір, приємна ціна

Недоліки: Не знайшла

Олександра
04.04.26

Ця соломка дуже смачна. Вона хрустка й в міру солона. Як перекус те, що треба. Однак, маю зазначити, що містить в складі пальмову олію: можливо, комусь це важливо. Соломка конкурента Київхліб також, до речі, на маргарині з пальмової олії. Знижувати оцінку за це не буду, бо це вибір кожного, а загалом соломка смачна.

Переваги: Смак

Недоліки: Є пальмова олія в складі

Мирослава
28.04.25

Соломка яка покрита великою кількістю шоколаду. Шоколад віддає гірчинкою ,але на смак не поганий. Брала 1 пачку щоб спробувати. Звичайно від дорожчих соломок у шоколаді смак відчутно інший ,але досить гідна заміна. Сама соломка не дуже хрумка. По кількості в пачці не багато

Марія
16.07.25

Соломка в глазурі - це щось незвичне та нове. Шоколад на смак непоганний, а от до соломки питання. Її дуже сильно відчуваю, а хотілось би більше балансу у смаку. Але за таку ціну на перекус вважаю гарним варіантом, можна добре перекусити соломкою та ще й з шоколадом

Переваги: Ціна

Лариса
07.07.25

Не полюбляю солодке, але сподобалась упаковка та і ціна була приваблива, на перекус сподобалося дуже відчувається ягода та і шоколад непоганий але й запах хімії невеликий теж чутно, взагалі буду брати ще, єдиний не достаток швидко закінчується)

Переваги: Смак

Недоліки: Вага

Микита
01.03.26

Соломка свіжа та хрумка. Солі в міру — не пересолена. Добре підходить як перекус до фільму або як доповнення до чаю/кави. Зручно, що фасована — можна брати частинами або на компанію.

Переваги: Хрумка текстура. Не надто солона — комфортно смакувати. Зручно брати з собою, фасована упаковка. Підійде як закуска до напоїв.

Недоліки: Можливо, не дуже насичений смак для деяких. Трохи звичайний продукт без «вау» ефекту.

Каріна
29.07.25

Смачні та хрусткі палички.Соломка звичайна на смак, в шоколаду є свої недолікі, відчувається присмак лешевої сировини, але за свої кошти в цілому ок, як альтернатива дорогим pocky

Богдан
03.03.26

Соломка добре підсмажена та хрумка,помірно солодка,пачечка на половину більша ніж у конкурентів(60 грам проти 40 грам у інших)Добре на перекус або "похрумтіти"))

Наталія
12.06.25

Насичений аромат полуниці. Шоколад смачний на смак і його не мало. Не тонкий шар шоколаду. Перекусити до чаю саме те. Як раз вистачає на один раз

0 800 75 83 68

Безкоштовно з будь-яких номерів

0 44 355 83 68

Дзвінки згідно тарифів вашого оператора

Слідкуйте за нами:

Ми приймаємо:

Встановлюйте наш додаток
appstoregoogleplay

© Інтернет-магазин MAUDAU 2026