Ваза Viva Pollen зі скла, з оригінальним дизайном. Це вишукана прикраса інтер'єру мого дому. Ця ваза чудово виглядає і з букетом живих квітів, і зі штучними квітами для декору. Ваза - надійна, стійка, міцна.
Квіти – не лише один із найкращих подарунків, але й найкрасивіший декор оселі. А якщо помістити їх у цю красиву вазу, то букет стане влучним доповненням інтер'єру та зробить простір довкола затишним і стане теплим нагадуванням про людину, яка подарувала квіти.
Доповню свій попередній відгук проханням до магазину вказувати в характеристиках більше даних про товар. Бо інформації, про вазу 18 см недостатньо. У вазі має значення не лише висота, а велике значення має діаметр горловини. І чомусь по всіх вазах у вас недостатньо інформативні характеристики. А за кожну вазу перепитувати службі підтримки якось накладно.
Ваза-акваріум Pasabahce Florа має неповторний вишуканий дизайн, виконана у вигляді кулі та виготовлена з ударостійкого скла. У вазу можна поставити невеликі букети квітів або можна її зробити окремим компонентом оформлення інтер'єру квартири. Стильна кругла форма вази розширена по центру. Ця вазочка чудово доповнює внутрішній інтер'єр приміщення.
Це чудова прикраса інтер'єру мого дому.
Стильне оформлення кімнат, сервірування столу (якщо розмістити декілька невеликих ваз з квітами на певній відстані або одну в центрі столу - це додає елегантності ранковій/обідній/вечірній атмосфері).
Можна використати вазу з квітами (живими або штучними), як декор вільних кутів в кімнаті.
Дуже красива елегантна ваза. Можна використовувати як під квіти, так і в якості окремого елемента дизайну. Можна наповнити, до прикладу, винними пробками, тощо. Виглядає стильно. Дно рівне, не хитається. Края оброблені і зашліфовані добре. Скло доволі міцне.
Дуже симпатична невелика ваза. Тішить око. Форма оригінальна, гарно для поодиноких квітів або просто як декор. Скло доволі товсте, тому вона солідно важка. Єдине - була без коробки, тому для подарунку треба придумати пакування.
Замовляла думаючи, що пластик більш важкий, насправді вона дуже легка
якщо робити композицію зі штучними квітами, треба на дно класти вагу
Але виглядає стильно, якщо не брати в руки, можна подумати, що кераміка
Якісне скло, стильний вигляд, в інтерʼєрі виглядає не дешево, функціональна, бо має циліндричну форму з широким горлом. Привезіть ще, придбаю обовʼязково. Шукала подібні вази давно.