Придбав желе Еко для того, щоб робити різнокольорову галяретку ) це желе гарного вишневого кольору і гарного запаху вишні. Желе гарно застигає як саме так із фруктами. Проте уважно треба читати інструкцію щоб не дати забагато води, бо тоді желе дійсно не застигне. Як на мене, то трохи засолодке, але можливо через те, що даю трохи менше води ніж у рецепті. Сподобалося. Підходить для багатошарової галаретки ) Смакота. Можна купувати.
Незамінна річ на кухні - желе. Діти люблять желе із лісовими ягодами. Придбала це желе від цього виробника. Цілком нормальне желе. Желе застигає добре. На смак смачне - має смак ягід. Використовувала це желе як і для торта, гарно застигає і довго тримається. Желе рекомендую. Нічим не відрізняється від інших. Смакує чудово.
Переваги: Желе застигає добре, на смак смачне - має смак ягід, недороге
Желе Еко полуничне виходить дуже смачненьке і солоденьке. Придбав різних кольорів желе від цієї ТМ щоб приготувати різнокольорове. Желе гарно застигає, якщо не переборщити із водою. Багатошарове желе вдалося і відповідно можна купувати - застигає добре. Сподобалося і буду купувати
Найкраще желе для швидкого домашнього десерту. Застигає чудово, колір яскравий, а аромат просто неймовірний на всю кухню. Смак насичений і в міру солодкий. Старша донька його обожнює, та й уся родина ласує із задоволенням. Рекомендую тримати кілька пачок про запас!
Найкраще желе для швидкого домашнього десерту. Застигає чудово, колір яскравий, а аромат просто неймовірний на всю кухню. Смак насичений і в міру солодкий. Старша донька його обожнює, та й уся родина ласує із задоволенням. Рекомендую тримати кілька пачок про запас!
Найкраще желе для швидкого домашнього десерту. Застигає чудово, колір яскравий, а аромат просто неймовірний на всю кухню. Смак насичений і в міру солодкий. Старша донька його обожнює, та й уся родина ласує із задоволенням. Рекомендую тримати кілька пачок про запас!
Желе Еко Ківі 81 г сподобалося своїм приємним смаком та насиченим ароматом ківі. Готується легко й швидко, має гарний колір та ніжну консистенцію. Не надто солодке, тому смакує і дітям, і дорослим. Чудовий варіант для легкого десерту або святкового столу.
Желе Еко апельсинове, 90 г, приємно здивувало насиченим цитрусовим смаком та ароматом. Готується легко й швидко, має гарний колір і ніжну, пружну консистенцію. Не надто солодке, тому смакує і дорослим, і дітям
Непоганий кисіль, є різні смаки, але з вишнею, як на мене, найкращий. Робила як за рецептом, так і густіше. Все на ваш смак, буде однаково смачно. Рекомендую!