Укр
Рус

Код товару: AR_3015086
ATIS PoE injector (F) - PoE інжектор для IP камер
Однією з найбільших переваг IP камер є можливість передачі сигналу та живлення відеокамери по одному кабелю. Подібна функція отримала назву PoE – Power over Ethernet. Подібна можливість дозволяє значно заощадити на кабелі та спростити монтаж.
Призначення
Для того, щоб передавати живлення по Ethernet кабелю (зазвичай це кабель UTP 5-ої категорії), необхідний спеціальний пристрій – інжектор PoE, який впроваджує в сигнальний кабель напругу живлення.
| Тип | інжектор |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 350 г |
| Вихід | 48 В |
| Вхід | 0.5 A 240 В |
| Кабель Ethernet | категорії 5 |
| Конектор | RJ-45 |
| Розміри, мм | 113 x 48 x 30 мм |
| Стандарт зв'язку | IEEE 802.3af PoE, IEEE 802.3at PoE |
| Швидкість передачі даних | 10/100 Мбіт/с |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
582 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00