Активна акустична система Maximum Acoustics ACTIVE.15 - фото 1
Активна акустична система Maximum Acoustics ACTIVE.15 - фото 2
Активна акустична система Maximum Acoustics ACTIVE.15 - фото 3
Активна акустична система Maximum Acoustics ACTIVE.15 - фото 4
Активна акустична система Maximum Acoustics ACTIVE.15 - фото 5
Активна акустична система Maximum Acoustics ACTIVE.15 - фото 6
Активна акустична система Maximum Acoustics ACTIVE.15 - фото 7
Активна акустична система Maximum Acoustics ACTIVE.15 - фото 8
Активна акустична система Maximum Acoustics ACTIVE.15
Код товару: ST_1553102
Про товар
Maximum Acoustics ACTIVE.15 — 2-смугова активна акустична система, потужність 200 Вт, НЧ динамік 15", ВЧ твіттер 1", MP3 плеєр, Bluetooth, слот для карт пам'яті, USB, FM, точки підвісу, колеса, ручки, пульт ДК у комплекті. Maximum Acoustics ACTIVE.15
Мультимедійні можливості
Незрівнянна якість звуку
Акустична система обладнана абсолютно іншим підсилювачем АВ класу з номінальною потужністю 200 Вт. Новий, потужніший основний 15" динамік із котушкою 2" і магнітом у 40 унцій у парі з 1" титановим ВЧ-компресійним драйвером виводять звучання акустичної системи на якісно новий рівень.
Розширені можливості під'єднання
Тепер на задній панелі розташовані мікрофонний вхід (XLR + TRC 6,3 мм), лінійний вхід (XLR + L R TRC 6, 3 мм), окремий AUX-стереовхід, а також лінійний вихід (XLR) і Speaker OUT для під'єднання ще денжини пасивної акустичної системи.
Абсолютний контроль над звуком
Продуманий дизайн
Характеристики:
  • Тип акустичної системи: Активна
  • Вуфер
    • Діаметр: 15", зі сталевим каркасом
    • Котушка: 2" VC KSV
    • Магніт: 40 OZ Magnet Y30
    • Частота: 46 Гц - 20 кГц
    • Опір: 8 Ом
    • Твір: 1" титановий компресійний драйвер
  • Підсилювач
    • Клас: AB
    • Потужність: 200 Вт
  • ФункціїBluetooth/SD/USB/MP3-плеєр
    • Мінімікшер:Mic IN,Line IN,Line OUT,Speaker OUT (для пасивного гучномовця)
    • Корпус: ABS-пластик, з колесами
    • Комплектація: Кабель живлення, Пульт керування, Інструкція
    • Вага в коробці: 15,2 кг
    • Розміри в коробці:48,5 x 40 x 74,5 см
    Характеристики
    Країна-виробник
    Китай
    Акустика (формат)
    2.0
    Потужність
    200 Вт
    Інтерфейси
    6.35 mm Jack, RCA, Bluetooth