Акумулятор 21700 5000mAh, 50A, 4.2/3.6/2.5V, Green Samsung (INR21700-50S / 32719) - фото 1
Акумулятор 21700 5000mAh, 50A, 4.2/3.6/2.5V, Green Samsung (INR21700-50S / 32719)
Код товару: AR_3006398
Про товар
Типорозмір - 21700, електрохімічна система - Li-ion, Ємність - 5000mAh, Максимальний струм заряду - 1A, Кількість в упаковці - 1 шт
Типорозмір21700
Електрохімічна системаLi-ion
Форма батареїциліндрична
Ємність5000mAh
Кількість в упаковці1 шт
Країна виробникКитай
Колірзелений
Максимальний струм заряду1A
Напруга4.2 В