Укр
Рус


Код товару: AR_3001523
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 4400mAh |
| Кількість комірок | 6 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | BT.00603.110, BT.00604.048, BT.00605.061, BT.00605.063, BT.00606.007, BT.00607.122, BT.00607.123, BT.00607.124, BT.00607.128, AK.006BT.082., AS01B41, AS10B61, BT.00606.010, BT.00606.009, BT.00607.129, LC.BTP01.029, LC.BTP00.133, LC.BTP00.120, LC.BTP00.119, AS10B3E, AS10B41, AS10B51, AS10B5E, AS10B6E, AS10B71, AS10B73, AS10B7E, AS10B31, AS10B75 |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 11.1V |
| Розміри | 269.2 x 47.4 x 24 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 604 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00