Укр
Рус



Код товару: AR_3001571
Дана акумуляторна батарея може мати такі маркування (або PartNumber):
271J9, 0909H5, GWV47, 0GWV47, YX81V
Акумуляторна батарея підходить для наступних моделей ноутбуків:
Dell Latitude 7350 Series
Dell Latitude 13 7000 Series
Дана батарея призначена для клавіатурного блоку вищевказаних гібридних ультрабуків компанії Dell.
У зв'язку з динамічно розвиваючимися технологіями і регулярно оновлюваними лінійками ноутбуків, всі вищевказані списки можуть бути не повними.
| Тип | Li-Pol |
| Вид | оригінальний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 2500mAh |
| Кількість комірок | 3 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | 271J9, 0909H5, GWV47, 0GWV47, YX81V |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 11.1V |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 425 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00