Укр
Рус


Код товару: AR_3001500
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 5200mAh |
| Кількість комірок | 6 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | 572189 001, 572189-001, 572186_001, 572186 001, 572186-001, 572189001, 572186001, HSTNN-OB51, 451545-252, 451545-361, 456623-001, 484785-001, HSTNN-DB51, KU530AA, 500014-001, 451545-261, 572189_001 |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 10.8V |
| Розміри | 268.4 x 41.7 x 20.25 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 079 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00