Укр
Рус


Код товару: AR_3002301
Дана акумуляторна батарея може мати такі маркування (або PartNumber):
FM08, HSTNN-LB8A, HSTNN-LB8B, 922752-421, 922753-421, 922977-855, TPN-Q195
Акумуляторна батарея підходить для наступних моделей ноутбуків:
HP Omen 17-an series
Увага! Є різновиди по підключенню - ця батарея на 12-pin.
У зв'язку з динамічно розвиваючимися технологіями і регулярно оновлюваними лінійками ноутбуків, всі вищевказані списки можуть бути не повними.
| Тип | Li-Ion |
| Вид | оригінальний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 5973mAh |
| Кількість комірок | 8 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | FM08, HSTNN-LB8A, HSTNN-LB8B, 922753-421, 922977-855, TPN-Q195, 922752-421 |
| Напруга | 14.4V |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 059 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00