Укр
Рус

Код товару: AR_3002318
Тип - Li-Ion, вид - оригінальний, ємність - 5235mAh, кількість комірок - 4 cell, напруга - 15.36V, 0,30 кг., Чорний
| Тип | Li-Ion |
| Вид | оригінальний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 5235mAh |
| Кількість комірок | 4 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | L19C4P71, 5B10X19048, 5B10X19050, L19M4P71, 5B10X19047, 5B10X19049, L19L4P71, 4ICP4/67/141 |
| Вага | 0,30 кг. |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 15.36V |
| Розміри | 320 x 80 x 5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 304 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00