Укр
Рус


Код товару: AR_3002277
Дана акумуляторна батарея може мати такі маркування (або PartNumber):
G15B01W, G15BO1W
Акумуляторна батарея підходить для наступних моделей ноутбуків:
Xiaomi Mi Gaming Laptop 2019
У зв'язку з динамічно розвиваючимися технологіями і регулярно оновлюваними лінійками ноутбуків, всі вищевказані списки можуть бути не повними.
| Тип | Li-Ion |
| Вид | оригінальний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 3620mAh |
| Кількість комірок | 4 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | G15B01W, G15BO1W |
| Напруга | 15.2V |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 216 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00