Акумулятор EnerGenie AGM 12V [12V/12Ah/144Wh] [BAT-12V12AH] [112377] - фото 1
Акумулятор EnerGenie AGM 12V [12V/12Ah/144Wh] [BAT-12V12AH] [112377]
Код товару: TO_1981415
Про товар
Надійне резервне живлення
Акумуляторна батарея є невід'ємним елементом для систем безперебійного живлення (ДБЖ), забезпечуючи устаткування надійним і стабільним живленням у разі вимкнення електроенергії. З ємністю 12 А-год і напругою 12 В, ця акумуляторна батарея гарантує довготривалу та стабільну роботу, даючи змогу вашим пристроям залишатися в робочому стані в критичних ситуаціях. EnerGenie BAT-12V12AH вирізняється високою надійністю та стабільністю, відповідаючи всім стандартам якості та безпеки.
Висока якість і довговічність
Характеристики
Бренд
EnerGenie
Вид
AGM
Ємність
12 Аг
Напруга
12 В
Продавець
Touch
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-18%