Акумулятор FelicityESS LiFePO4 (25.6V/100Ah/2560Wh) (FLA24100WG2) [163809] - фото 1
Акумулятор FelicityESS LiFePO4 (25.6V/100Ah/2560Wh) (FLA24100WG2) [163809] - фото 2
Акумулятор FelicityESS LiFePO4 (25.6V/100Ah/2560Wh) (FLA24100WG2) [163809] - фото 3
Акумулятор FelicityESS LiFePO4 (25.6V/100Ah/2560Wh) (FLA24100WG2) [163809] - фото 4
Акумулятор FelicityESS LiFePO4 (25.6V/100Ah/2560Wh) (FLA24100WG2) [163809] - фото 5
Акумулятор FelicityESS LiFePO4 (25.6V/100Ah/2560Wh) (FLA24100WG2) [163809]
Код товару: TO_3049262
Про товар
Надійне рішення для енергетичної незалежності
Акумулятор FelicityESS LiFePO4 FLA24100WG2 призначений для систем резервного та автономного електроживлення, забезпечуючи стабільну роботу обладнання. Ємність 2,56 кВт·год при напрузі 24 В і 100 А·год дозволяє ефективно використовувати накопичену енергію в домашніх і комерційних системах. Пристрій підходить для роботи з інверторами, сонячними станціями та системами безперебійного живлення.
Безпека та інтелектуальне управління
Довговічність та сучасна технологія
Можливість масштабування та зручність інтеграції
Характеристики
Бренд
FelicityESS
Продавець
Touch
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-9%