Акумулятор FelicityESS LiFePO4 48V (51.2V/230Ah/11776Wh) (FLB48230WG1-H) [163796] - фото 1
Акумулятор FelicityESS LiFePO4 48V (51.2V/230Ah/11776Wh) (FLB48230WG1-H) [163796] - фото 2
Акумулятор FelicityESS LiFePO4 48V (51.2V/230Ah/11776Wh) (FLB48230WG1-H) [163796] - фото 3
Акумулятор FelicityESS LiFePO4 48V (51.2V/230Ah/11776Wh) (FLB48230WG1-H) [163796] - фото 4
Акумулятор FelicityESS LiFePO4 48V (51.2V/230Ah/11776Wh) (FLB48230WG1-H) [163796] - фото 5
Акумулятор FelicityESS LiFePO4 48V (51.2V/230Ah/11776Wh) (FLB48230WG1-H) [163796]
Код товару: TO_3049276
Про товар
Енергія з запасом
Акумулятор FelicityESS FLB48230WG1-H створений для домашніх систем накопичення енергії та підходить для стабільного живлення побутових навантажень у складі резервної або сонячної установки. Енергоємність 11776 Вт·год, ємність 230 А·год і робоча напруга 48 - 51,2 В дозволяють використовувати його як серйозну основу для автономного енергорезерву. Діапазон напруги 44,8-57,6 В допомагає системі впевнено працювати у складі сучасних рішень для зберігання та розподілу електроенергії.
Тривалий ресурс роботи
В основі використовується LiFePO4-акумулятор, який відрізняється високою безпекою, стабільною віддачею енергії та тривалим терміном служби. Ресурс до 6000 циклів робить таку батарею практичним вибором для тривалої експлуатації без частої заміни. Максимальний струм заряду 200 А і максимальний струм розряду 200 А дозволяють ефективно використовувати накопичувач при повсякденних навантаженнях і в сценаріях резервного живлення.
Захист за будь-якої погоди
Гнучкість і контроль
Характеристики
Бренд
FelicityESS
Продавець
Touch
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-5%