Акумулятор Samsung 18650 INR18650-30Q 3000mAh (Рожевий) - фото 1
Акумулятор Samsung 18650 INR18650-30Q 3000mAh (Рожевий) - фото 2
Акумулятор Samsung 18650 INR18650-30Q 3000mAh (Рожевий) - фото 3
Акумулятор Samsung 18650 INR18650-30Q 3000mAh (Рожевий) - фото 4
Акумулятор Samsung 18650 INR18650-30Q 3000mAh (Рожевий)
Код товару: LI_1906955
Акція
До кінця акції 289 днів
Про товар
Акумулятор Samsung INR18650-30Q 3000 mAh Li-Ion 3,7 V - високотоковий промисловий літієвий акумулятор, що витримує струм розряду до 15А постійного навантаження і до 20А при короткочасною. Даний акумулятор ідеально підходить для електронних сигарет, акумуляторного інструменту а також інших утройствах, вимагають від акумулятора високу токоотдачу!
Відмітні особливості акумуляторів Samsung INR18650 30Q 3000mAh:
  • Дані акумулятори здатні працювати з високими струмами - витримують навантаження до 30А;
  • Li-ion акумулятори Samsung-30Q здатні видавати повну потужність навіть з низьким рівнем заряду;
  • Мають доступну ціну серед аналогічних аккумуялторов формату 18650;
  • Оригінальний продукт - зделани в Кореї.
  • Ємність номінальна - 3000mah
  • Ємність мінімальна - 2900mah
  • без плати захисту - не розряджати нижче мінімального напруги
  • Максимальний безперервний струм розряду - до 15 А (datasheet)
  • Максимальний безперервний струм розряду - до 20 А (тестів)
  • Максимальний імпульсний струм розряду - 25 А
  • Максимальний струм заряду - 4А
  • Цикли заряд/розряд: падіння ємності до 60% від номіналу після 250 циклів при розряді струмом 15А
  • Номінальна напруга: 3,6 В
  • Напруга повного заряду: 4,2 В
  • Діаметр: 18 мм
  • Довжина: 65 мм