Укр
Рус

Код товару: AR_3009994
Акумуляторна батарея
EXTRADIGITAL BL179 (1760 mAh) (BML6369)
- це якісний акумулятор, який відрізняється швидким процесом зарядки, розрахований на тривалу роботу, не володіє ефектом пам'яті і легко відновлює працездатність після глибокого розряду. Дана батарея також має контролер заряду, розряду і короткого замикання, що гарантує тривалу і безпечну роботу Вашого акумулятора.
Акумуляторна батарея стане в нагоді в якості додаткової батареї у відрядженнях і заміських поїздках, коли немає можливості зарядити телефон від розетки. Купивши цю акумуляторну батарею, Ви отримаєте відмінне рішення, яке забезпечить надійну і стабільну роботу Ваших пристроїв. Залишайтеся завжди на зв'язку з цією акумуляторною батареєю.
ExtraDigital - компанія з великим досвідом і великими зарубіжними зв'язками. Її основний напрям – продаж цифрової електроніки в широкому асортименті. Це акумуляторні батареї, які можна використовувати в побуті і в автомобілі, джерела живлення та інші технічні винаходи для зручності сучасної людини.
| Призначення | для телефону |
| Вид | стандартний |
| Сумісність | Lenovo |
| Ємність | 1760mAh |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15 г |
| Колір | чорний |
| Модель | Lenovo A660, Lenovo A668t, Lenovo A690, Lenovo A698T, Lenovo A780, Lenovo A790e, Lenovo K2, Lenovo S680, Lenovo S760, Lenovo A288t, Lenovo A298, Lenovo A298t, Lenovo A326, Lenovo A360, Lenovo A370, Lenovo A520, Lenovo A530, Lenovo A560e |
| Напруга | 3,7V |
| Партномер | BL179 |
| Примітка | High-copy (репліка) |
| Розмір | 51.5 х 51 х 5.6 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
350 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00