Укр
Рус

Код товару: AR_3009980
Акумулятор ExtraDigital для Sony Xperia XZ2 LIS1655ERPC має високу енергетичну щільність і низьке саморозряджання. Акумулятор має вбудований контролер заряджання та розряджання, а також захист від короткого замикання, що гарантує Вам тривалий термін експлуатації батареї. Акумуляторна батарея витримує понад 500 циклів зарядження/розрядження перш ніж ємність знизиться до 80%. Акумулятори Extradigital мають 100% сумісність параметрів, задовольняють усі вимоги оригінального виробника (плата контролера в акумуляторі має такі ж конфігурації, як і оригінальний акумулятор).
Технічні характеристики:
Рекомендації Extradigital щодо заряджання Li-ion акумуляторів: намагайтеся не доводити акумулятор до мінімального заряду та поготів до стану, коли мобільний телефон або смартфон повністю вимикається. Якщо все-таки ваш мобільний пристрій повністю розрядився і вимкнувся — зарядіть акумулятор якнайшвидше. Акумулятор бажано частіше заряджати, зокрема і частково, коли повний заряд не досягається. Це дасть акумулятору максимально довго зберігати свою початкову ємність. Не допускайте глибокого (повного) розряджання акумулятора! На відміну від нікелевих і олив'яних, літієвмісні акумулятори не вимагають декількох циклів повного заряджання/розряджання для досягнення своєї максимальної ємності. Однак Extradigital рекомендує одноразовий цикл повного заряду/повного розряду перед початком експлуатації. Це необхідно для калібрування контролера заряду. Після такого циклу контролер правильно сприймає мінімальний і максимальний заряд батареї, що дає змогу оптимально використовувати її ємність. Extradigital рекомендує час першого повного заряджання акумулятора — не менш ніж 8 год. Якщо тривалий час ви не плануєте використовувати акумулятор, рекомендуємо витягти акумулятор із пристрою. Умови для тривалого зберігання акумулятора — бути поза пристроєм з рівнем заряду не менш ніж 50%.
| Призначення | для телефону |
| Вид | стандартний |
| Сумісність | Sony |
| Ємність | 3180mAh |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 46 г |
| Колір | чорний |
| Модель | Sony Xperia XZ2 |
| Напруга | 3.85V |
| Партномер | LIS1655ERPC |
| Примітка | Сумісна |
| Розмір | 74 х 53.5 х 5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
798 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00