Акумуляторна ланцюгова пила GTM CS56/3000BL 56В без АКБ і ЗП (CS56/3000BL_BARE TOOL) - фото 1
Акумуляторна ланцюгова пила GTM CS56/3000BL 56В без АКБ і ЗП (CS56/3000BL_BARE TOOL)
Код товару: SB_2454832
Акція
До кінця акції 19 днів
Про товар
GTM CS56/3000BL - компактна та потужна акумуляторна ланцюгова пила професійного класу, яку розробили для обрізки дерев і кущів, а також садово-паркових робіт. Інструмент обладнаний безщітковим електричним двигуном, який живиться від стандартних акумуляторів GTM 56 В. Пила комплектується шиною довжиною 45 см і фірмовим ланцюгом Oregon.
Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять!!!
Основні переваги GTM CS56/3000BL:
  • Професійна серія інструменту GTM
  • Працює від стандартних Li-Ion акумуляторів GTM 56 В
  • До 130 різів бруса 10*10 см від акумулятора 2.5 А*год
  • До 210 різів бруса 10*10 см від акумулятора 4 А*год
  • До 410 різів бруса 10*10 см від акумулятора 8 А*год
  • Безщітковий двигун із системою плавного запуску
  • 45 см / 18" - довжина шини в комплекті