Акумуляторна ланцюгова пила GTM CS56/3000BL KIT 56В + АКБ і ЗП (CS56/3000BL_KIT) - фото 1
Акумуляторна ланцюгова пила GTM CS56/3000BL KIT 56В + АКБ і ЗП (CS56/3000BL_KIT)
Код товару: SB_2454833
Про товар
GTM CS56/3000BL - компактна та потужна акумуляторна ланцюгова пила професійного класу, яку розробили для обрізки дерев і кущів, а також садово-паркових робіт. Інструмент обладнаний безщітковим електричним двигуном, який живиться від стандартних акумуляторів GTM 56 В. Пила комплектується шиною довжиною 45 см і фірмовим ланцюгом Oregon.
Основні переваги GTM CS56/3000BL:
  • Професійна серія інструменту GTM
  • Працює від стандартних Li-Ion акумуляторів GTM 56 В
  • До 130 різів бруса 10*10 см від акумулятора 2.5 А*год
  • До 210 різів бруса 10*10 см від акумулятора 4 А*год
  • До 410 різів бруса 10*10 см від акумулятора 8 А*год
  • Безщітковий двигун із системою плавного запуску
  • 45 см / 18" - довжина шини в комплекті
  • 3/8" - крок комплектного ланцюга
  • 24 м/с - максимальна швидкість ланцюга
  • Електронне+механічне гальмо двигуна
  • Автоматичне змащування ланцюга під час роботи
  • LED підсвічування робочої зони
  • Система самодіагностики
  • Індикатор низького рівня мастила
  • Захист від перегріву
  • Захист від падіння та перевищення напруги
Стандартна комплектація:
  • Шина
  • Ланцюг
  • Акумулятор GTM 56В 4 А*год - 1 шт
  • Швидкий зарядний пристрій GTM 56В - шт