Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013) - фото 1
Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013) - фото 2
Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013) - фото 3
Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013) - фото 4
Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013) - фото 5
Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013) - фото 6
Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013) - фото 7
Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013) - фото 8
Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013) - фото 9
Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013) - фото 10
Акустична система REAL-EL S-217 Black (EL121200013)
Код товару: AR_3002483
Про товар
REAL-EL S-217 — компактність та якість, на яку можна покластися!
Типакустичні колонки
Підключеннядротове
Установкаполична
Кількість каналів2.0
Кількість полос2
Максимальний вхідний опір12 Ом
Мінімальна частота відтворення90 Гц
Роз'ємиmini Jack 3.5 mm
Тип акустичних колонокоб'ємного звучання
Потужність колонок, Вт12
Оснащеннярегулювання гучності
Живленнямережа
Матеріал корпусудеревина (MDF)
Країна виробникКитай
Вага0.81 кг
Колірчорний
Мінімальний вхідний опір8 Ом