Акустична система REAL-EL S-235 Black (EL121200010) - фото 1
Акустична система REAL-EL S-235 Black (EL121200010) - фото 2
Акустична система REAL-EL S-235 Black (EL121200010) - фото 3
Акустична система REAL-EL S-235 Black (EL121200010) - фото 4
Акустична система REAL-EL S-235 Black (EL121200010) - фото 5
Акустична система REAL-EL S-235 Black (EL121200010) - фото 6
Акустична система REAL-EL S-235 Black (EL121200010) - фото 7
Акустична система REAL-EL S-235 Black (EL121200010) - фото 8
Акустична система REAL-EL S-235 Black (EL121200010) - фото 9
Акустична система REAL-EL S-235 Black (EL121200010) - фото 10
Акустична система REAL-EL S-235 Black (EL121200010) - фото 11
Акустична система REAL-EL S-235 Black (EL121200010)
Код товару: AR_3002418
Про товар
Типакустичні колонки
Підключеннядротове
Установкаполична
Кількість каналів2.0
Кількість полос2
Максимальний вхідний опір12 Ом
Мінімальна частота відтворення70 Гц
Роз'ємиmini Jack 3.5 mm, AUX
Тип акустичних колонокоб'ємного звучання
Потужність колонок, Вт18
Оснащеннярегулювання гучності, регулювання тону, регулювання низьких частот
Живленнямережа
Матеріал корпусудеревина (MDF)
Країна виробникКитай
Вага1.5 кг
Колірчорний
Мінімальний вхідний опір8 Ом