Акустична система REAL-EL S-245 Black (EL121200015) - фото 1
Акустична система REAL-EL S-245 Black (EL121200015) - фото 2
Акустична система REAL-EL S-245 Black (EL121200015) - фото 3
Акустична система REAL-EL S-245 Black (EL121200015) - фото 4
Акустична система REAL-EL S-245 Black (EL121200015) - фото 5
Акустична система REAL-EL S-245 Black (EL121200015) - фото 6
Акустична система REAL-EL S-245 Black (EL121200015) - фото 7
Акустична система REAL-EL S-245 Black (EL121200015) - фото 8
Акустична система REAL-EL S-245 Black (EL121200015) - фото 9
Акустична система REAL-EL S-245 Black (EL121200015) - фото 10
Акустична система REAL-EL S-245 Black (EL121200015)
Код товару: AR_3002490
Про товар
REAL-EL S-245 вибір прихильників дизайну та звуку!
Система підтримує підключення через 3.5 мм роз'єм, дозволяючи легко під'єднатися до комп'ютера, ноутбука чи іншого джерела звуку. Крім того, акустична система обладнана роз'ємом для навушників, що забезпечує зручність прослуховування музики в індивідуальному режимі.
Кількість полос2
Максимальний вхідний опір12 Ом
Мінімальна частота відтворення70 Гц
Максимальна частота відтворення22 кГц
Роз'ємиmini Jack 3.5 mm
Тип акустичних колонокоб'ємного звучання
Потужність колонок, Вт20
Оснащеннярегулювання гучності
Країна виробникКитай
Вага1.8 кг
Колірчорний
Мінімальний вхідний опір8 Ом