Акустична система REAL-EL S-420 Black (EL121200011) - фото 1
Акустична система REAL-EL S-420 Black (EL121200011) - фото 2
Акустична система REAL-EL S-420 Black (EL121200011) - фото 3
Акустична система REAL-EL S-420 Black (EL121200011) - фото 4
Акустична система REAL-EL S-420 Black (EL121200011) - фото 5
Акустична система REAL-EL S-420 Black (EL121200011) - фото 6
Акустична система REAL-EL S-420 Black (EL121200011) - фото 7
Акустична система REAL-EL S-420 Black (EL121200011) - фото 8
Акустична система REAL-EL S-420 Black (EL121200011) - фото 9
Акустична система REAL-EL S-420 Black (EL121200011) - фото 10
Акустична система REAL-EL S-420 Black (EL121200011)
Код товару: AR_3002422
Про товар
Типакустичні колонки
Підключеннядротове, бездротове
Установкаполична
Кількість каналів2.0
Кількість полос2
Максимальний вхідний опір12 Ом
Мінімальна частота відтворення60 Гц
Роз'ємиmini Jack 3.5 mm, AUX
ІнтерфейсиBluetooth 5.0
Тип акустичних колонокоб'ємного звучання
Потужність колонок, Вт28
Оснащеннярегулювання гучності, регулювання низьких частот
Живленнямережа
Матеріал корпусудеревина (MDF)
Країна виробникКитай
Вага2.1 кг
Колірчорний
Мінімальний вхідний опір8 Ом