Укр
Рус

Код товару: AR_3025988
Це ксенонові лампи з високою інтенсивністю розряду, послужать відмінною заміною для штатної оптики, або галогенних ламп при правильному підборі комплектуючих (блок розпалу, дроти підключення). Підвищує комфорт і безпеку водіння, підсвічуючи узбіччя і інших учасників дорожнього руху. Термін служби більше ніж у лампочок розжарювання, за рахунок того, що у них відсутня нитка розжарення, яка часто перегорає або обривається, а світло створюється дугою між двома електродами. Конструкція даних лампочок стійка до вібрацій і ударопрочная.Также ксенон менше нагрівають фару, і ймовірність появи тріщин на них, знизилася, що особливо важливо в дощову погоду.
Призначена для автомобілів з цоколем D4S / P32d-5, у якого два контакти, можна встановлювати в головну оптику, для далекого і ближнього світла. Призначені для прожекторної оптики (лінзованих фар), а цифра після першої літери, які позначають діаметр фокусирующего фланця. Споживана потужність 35 Вт, дає силу світлового потоку 3200 Лм, що збільшує широту освітлення ділянки дороги, а це не мало важливо для безпеки водіння автомобіля в темний час доби. Колба виготовлена з якісного прозорого скла, вона забезпечує максимальну світловіддачу з мінімальними втратами світлового потоку. Робоча напруга 42 В. Колірна температура 4300 К дає теплий білий світ, наближений до натурального денного освітлення, який гарантує комфорт для Ваших очей, не засліплює інших учасників дорожнього руху і не викликає порушення зору у водіїв.
| Тип | D4S |
| Вид | ксенонова |
| Цоколь | P32d-5 |
| Призначення | ближнє світло, дальнє світло |
| Потужність | 35 Вт |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Колірна температура | 4300 K |
| Кількість контактів | 2 |
| Кількість ламп в упаковці | 1 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 42 В |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 592 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00