Укр
Рус

Код товару: AR_3026004
Це галогенна лампочка, серії Original від компанії Osram, застосовується для фар головної оптики, а саме для ближнього, дальнього світла і для протитуманних фар. Встановлюються в автомобілі з напруга бортової мережі 12 В, це легкові автомобілі автомобілі і мотоцикли. Дана серія має якість оригінальних запасних частин, і встановлюються в багато нові автомобілі. Монтаж дуже простий, Ви це можете зробити самостійно, в домашніх умовах, головне не доторкатися до колби лампочки, що б не залишати відбитки пальців, а так само бажане її попередньо протерти спиртом. Конструкція лампочок стійка до вібрацій, а розмір відповідає стандартам посадочних місць в фарі.
Цоколь типу Н7/PX26d, у якого два контакти, фланцеве, з обмеженим відстанню між металевим фланцем і спіраллю, що дозволяє розміщувати її щодо відбивача на потрібній відстані. Споживана потужність 55 Вт. Колірна температура 3200 К, що випромінюється світло яскраве, з жовтим відтінком, яке гарантує комфорт при водінні в темний час доби. Колба прозора неокрашенная, виготовлена з якісного скла, воно більш міцне і скорочує вплив шкідливого ультрафіолету. Термін служби більше 650 годин.
В комплект входить одна лампочка.
| Тип | H7 |
| Вид | галогенна |
| Цоколь | PX26d |
| Призначення | допоміжне освітлення |
| Потужність | 55 Вт |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Колірна температура | 3200 K |
| Кількість контактів | 2 |
| Кількість ламп в упаковці | 1 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Ресурс роботи | 650 г |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
284 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00