Автоматичний вимикач Voltronic M1-125/2300Z/150A - фото 1
Автоматичний вимикач Voltronic M1-125/2300Z/150A
Код товару: AR_3017377
Про товар
Опис
• Електроенергетика
• Електротехніка
• Будівництво
• ЖКГ
Загальні характеристики:
• Кількість полюсів: 2
• Номінальний струм: 150A
• Номінальна напруга: 500В
• Здатність, що вимикає: 25кА
• Робоча температура: від -25 до +60 градусів.
• Ступінь захисту: IP65
Номінальний струм250А