Укр
Рус

Код товару: AR_3025929
Автомобільний компресор Aspiring Airflow 3 – надійний помічник водія. Незалежно від того, чи ви в гаражі, чи в дорозі, з цим аксесуаром у багажнику вам не доведеться постійно їздити в сервіс для підкачування шин. Завдяки насадкам у комплекті, двопоршневий компресор можна використовувати для коліс велосипеда, матраців, човнів, м'ячів та інших надувних предметів.
Вбудований манометр дозволяє контролювати тиск під час використання, що допоможе вам не пропустити момент, коли потрібно зупинитись. Металеві деталі манометра забезпечують його довговічність.
Компресор працює від автомобільного прикурювача 12V, продуктивність - до 85 л/хв. У комплект входить морозостійкий повітряний шланг, крокодили і кабель зарядки.
Цей компресор підходить для всіх типів автомобілів і є незамінним елементом у вашому арсеналі автомобільних аксесуарів.
Особливості:
| Тип | двопоршневий |
| Швидкість накачування повітря | 85 л/хв |
| Максимальний тиск | 10 атм |
| Манометр | цифровий |
| Тип живлення | розетка прикурювача, акумулятор автомобіля |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | автостоп, захист від перегріву |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина проводу живлення | 3 м |
| Довжина шланга | 60 см |
| Додатково | LED-ліхтарик, потужність: 180 Вт |
| Колір | чорний |
| Максимальний струм споживання | 15 А |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Час роботи без зупинки | 10 хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 160 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00