Укр
Рус

Код товару: AR_3025934
Портативний компресор для автомобіля Aspiring Storm 3 незамінний в місті і для заміських поїздок. Це надійний пристрій для накачування автомобільних коліс і інших надувних виробів. Корпус компресора виготовлений з міцного пластика, який забезпечує високу стійкість до ударів і тривалий термін роботи.
Особливості:
Примітка:
Комплектація:
| Тип | портативні |
| Швидкість накачування повітря | 30 л/хв |
| Максимальний тиск | 8.3 бар |
| Манометр | цифровий |
| Тип живлення | розетка прикурювача, внутрішній акумулятор |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | стійкість до низької t, power bank, акумулятор на 6000 Аг |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шланга | 15 см |
| Додатково | LED-ліхтарик, потужність: 90 Вт |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Час роботи без зупинки | 20 хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 046 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00