Укр
Рус

Код товару: TM_3120521
Завдяки безшумній роботі на рівні 0 дБ кімнатний холодильник MKS-12 не порушує ні нічний спокій, ні напружену робочу атмосферу в офісних приміщеннях, при цьому він надзвичайно економічний у споживанні. Компактні розміри та елегантний корпус зі скляними дверцятами визначають використання Klarstein MKS-12 як стильний міні-бар у готельних номерах, гуртожитках та будинках відпочинку, а також як практичний кімнатний холодильник для студентів та одиноких квартир.
Характеристики
Комплектація
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 000 ₴
-10%5 400 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00