Укр
Рус

Код товару: AR_3010397
Компактний пристрій із великим запасом чорнил для друку, копіювання та сканування
Цей ефективний і універсальний багатофункціональний принтер для дому й офісу оснащений місткими чорнильницями, що забезпечують низьку вартість і високу якість друку, копіювання і сканування документів і фотографій, і простоту обробки великих завдань.
Заощаджуйте значні кошти завдяки високій ефективності за рахунок великого ресурсу* (до 12 000 сторінок для 2 чорнильниць чорного кольору або 7000 сторінок для набору кольорових чорнил).
Друкуйте високоякісні документи разом із технологією FINE від Canon і гібридною системою подавання чорнил: чорного пігменту для чіткого тексту, кольорових пігментів для яскравих фотографії без полів розміром до формату A4.
Компактний і універсальний пристрій із підтримкою функції друку копіювання і сканування без проблем впорається з великими обсягами документів завдяки надійній системі подавання чорнил FINE. Ідеальне рішення для дому або офісу.
| Технологія друку | струменева |
| Тип друку | кольоровий |
| Призначення | для малого офісу |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Фотодрук | є |
| Швидкість монохромного друку | 8.8 стр/хв |
| Країна виробник | Тайвань |
| Інтерфейси | USB |
| Вбудоване СБПЧ | є |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 163 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Колір | чорний |
| Місткість вихідного лотка | 50 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 100 аркушів |
| Максимальна кількість копій | 20 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 4 стор/хв |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 8 стор/хв |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 1200 |
| Підтримувані ОС | Windows 7, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Mac OS, Windows 11 |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4, B5, Letter, Legal, 10 x 15 см, 13 x 18 см, 20 x 25 см |
| Параметри дисплея | 1.2" |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 х 1200 |
| Розмір області що сканується | А4 (297 х 216 мм) |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Сумісний оригінальний картридж | PG-445, CL-446, PG-445XL, CL-446XL, GI-490 (PGBK), GI-490 (C), GI-490 (M), GI-490 (Y) |
| Тип дисплея | монохромний |
| Тип МФУ | струйний |
| Тип сканера | планшетний |
| Час виходу першої копії | 10 сек |
| Час виходу першої сторінки | 8 сек |
| Швидкість кольорового друку | 5 ст/хв |
| Ширина | 445 мм |
| Щільність паперу | фото до 275 г/м² |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 795 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00