Укр
Рус

Код товару: AR_3010389
Найкомпактніший БФП HP LaserJet
Найкомпактніший лазерний БФП HP, що відзначається високою продуктивністю.
Забудьте про затримки в роботі через принтер. Завдяки швидкості друку до 20 сторінок формату A4 за хвилину ви можете працювати максимально ефективно та без перебоїв.
Стильний і елегантний дизайн поєднується з простотою та зручністю використання.
Перевірена якість і зручність
Отримуйте відбитки стабільно високої якості на цьому компактному лазерному пристрої, використовуючи оригінальні лазерні картриджі HP.
Просте налаштування за допомогою застосунку HP Smart. Покрокові інструкції допоможуть легко під'єднати пристрій із будь-якого пристрою.
Легке підключення та миттєвий початок роботи. Вбудований порт USB забезпечує просте з’єднання принтера з комп’ютером.
Пристрій одразу готовий до використання. Зручна панель керування зі світлодіодними індикаторами та кнопками допомагає швидко виконувати завдання.
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Призначення | для дому |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Швидкість монохромного друку | 20 ст/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | USB |
| Вага | 5.4 кг |
| Висота | 197 мм |
| Глибина | 264 мм |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Колір | білий |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 8 000 стор |
| Максимальна кількість копій | 99 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальна споживана потужність | 264 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 20 ст/хв |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Підтримувані ОС | Windows 7, Windows XP, Windows Vista, Linux, Windows Server 2008, Windows Server 2003, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows Server 2012 |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4, A5, A6, DL, Custom |
| Роздільна здатність при копіюванні, dpi | 600 x 400 |
| Розмір області що сканується | 216 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 біт |
| Сумісний оригінальний картридж | 150A |
| Тип МФУ | лазерний |
| Тип сканера | планшетний |
| Час виходу першої копії | 9 сек |
| Час виходу першої сторінки | 8.5 сек |
| Частота процесора | 500 МГц |
| Ширина | 360 мм |
| Щільність паперу | 65 - 120 г/м² |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 473 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00