Укр
Рус



Код товару: DU_3492467
Характеристики
Басейн дитячий Intex 166 х 100 х 25 см блакитний
Характеристики
| Найменування товару | Басейн дитячий Intex 166 х 100 х 25 см (57403) |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна походження | Китай |
| Вікова група | 0-24 місяця, 2-4 роки |
| Торгова марка | Intex |
| Об'єм басейну | 90 л |
| Тип товару | Басейн |
| Категорія | Басейн дитячий |
| Акційні товари | День Народження мережі, Секретні знижки |
| Стать | Для дівчаток, Для хлопчиків, Унісекс |
| Матеріал | Вініл |
| Розмір упаковки | 9 x 24 x 23 см |
| Розмір | 28 х 100 х 166 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
995 ₴
-30%695 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00