Укр
Рус



Код товару: DU_3492463
Басейн дитячий Intex Грибочок 102 х 89 см
Характеристики
| Найменування товару | Басейн дитячий Intex Грибочок 102 х 89 см (57114) |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна походження | Китай |
| Вікова група | 0-24 місяця, 2-4 роки |
| Торгова марка | Intex |
| Об'єм басейну | 45 л |
| Тип товару | Басейн |
| Категорія | Басейн дитячий |
| Акційні товари | Літній адвент календар |
| Стать | Для дівчаток, Для хлопчиків, Унісекс |
| Матеріал | Вініл |
| Розмір упаковки | 10 x 23 x 23 см |
| Вік | 1 рік, 1.5 роки, 12-18 міс, 18-24 міс, 2 роки, 3 роки |
| Розмір | 13,5 х 89 х 102 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
875 ₴
-23%675 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00