Укр
Рус

Код товару: AR_3013770
| Напруга | 12 В |
| Ємність | 17 Аг |
| Призначення | для ДБЖ |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вага | 5.5 кг |
| ВАЖЛИВО | Дата виробництва на корпусі вказана в форматі Рік/Місяц/День |
| Розмір | 181 х 77 х 167 мм |
| Тип клем | М5 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 126 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00