Укр
Рус

Код товару: AR_3013711
Акумулятор для джерела безперебійного живлення є невід’ємним елементом, дозволяючи обладнанню працювати при вимкненій електроенергії. Батарея Mervesan відрізняється надійністю, стабільністю в роботі та відповідає стандартам якості. Ця батарея вбудовується в ДБЖ і практично не потребує обслуговування. Призначений для:
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
| Напруга | 12 В |
| Ємність | 7 Аг |
| Призначення | для ДБЖ |
| Особливості | свинцево-кислотний |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вага | 1.65 кг |
| Розмір | 151 х 100 х 65 мм |
| Тип клем | F1 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
664 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00