Укр
Рус

Код товару: AR_3013715
Акумуляторна батарея Ultracell UL7.2-12 AGM - це надійне та ефективне рішення для різних енергетичних потреб. Завдяки своїй передовій технології AGM (Absorbent Glass Mat), ця батарея забезпечує стабільне і довговічне живлення для різних пристроїв і систем.
Основні характеристики:
Особливості та переваги:
Застосування:
Акумуляторна батарея Ultracell UL7.2-12 AGM 12V 7.2 Ah - це високоякісне та надійне рішення для різноманітних застосувань, що забезпечує довготривале та стабільне живлення ваших пристроїв і систем.
| Напруга | 12 В |
| Ємність | 7.2 Аг |
| Призначення | для ДБЖ |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Розмір | 151 x 65 x 99 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 112 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00