Укр
Рус

Код товару: AR_3013725
12 В, 9 Аг, Клемы - F2, 151 x 65 x 99 мм, 2.45 кг
| Напруга | 12 В |
| Ємність | 9 Аг |
| Призначення | для ДБЖ |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.45 кг |
| Розмір | 151 x 65 x 99 мм |
| Тип клем | F2 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 307 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00