Укр
Рус

Код товару: AR_3014063
Акумуляторна батарея Vipow LiFePO4 є високоякісним пристроєм із вбудованою BMS платою, що забезпечує безпечне та ефективне використання. Цей продукт ідеально підходить для широкого спектра застосувань, від домашнього використання до комерційних і промислових цілей.
Використання:
Характеристики:
Температурний режим:
Ємність:
Цей акумулятор Vipow LiFePO4 забезпечить надійне та довгострокове енергопостачання в різних сценаріях використання, гарантуючи високу продуктивність і безпеку.
| Напруга | 12.8 В |
| Ємність | 50 Аг |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6 кг |
| Діапазон робочих температур | 0 ~ +60 |
| Максимальний струм розряду | 50 А |
| Ресурс | 3000 циклів |
| Розміри | 229 x 138 x 208 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
10 014 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00