Укр
Рус

Код товару: AR_3009948
Ємність - 10000 mAh, вихідний струм - 5 A, розмір - 112.4 x 68.5 x 22 мм, вага - 238 г
| Ємність | 10000 mAh |
| Призначення | для телефона, для планшета, для смарт-годинників, для роутера |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB Type C, USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB Type-C, USB |
| Особливості | індикатор залишкового заряду, Qi, MagSafe |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 238 г |
| Вихідний струм | 5 A |
| Вхідна напруга | 5 V, 9 V, 12 V, 4.5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Захист | захист від перезаряду, захист від перегріву |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Розмір | 112.4 x 68.5 x 22 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 238 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00