Укр
Рус

Код товару: AR_3009944
Ємність - 8000 mAh, електрохімічна система - Li-ion, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB, вихідний струм - 1.5 A, 2.1 A, 1 A, розмір - 142 х 63 х 24 мм, вага - 270 г, Колір - білий
| Ємність | 8000 mAh |
| Призначення | для телефона, для планшета |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 3 х USB, USB |
| Особливості | індикатор залишкового заряду, ліхтар |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 270 г |
| Вихідний струм | 1.5 A, 2.1 A, 1 A |
| Розмір | 142 х 63 х 24 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
534 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00